100 jaar VVV Neede

 

 

 

VVV Neede ( Vereniging Van Vreemdelingenverkeer) viert op 16 augustus 2017 haar 100 jarig bestaan. Een gesponsorde verloting, met prijzen op toeristisch en recreatief gebied, loopt nu. Iedere woensdagmiddag vindt de trekking plaats. De niet winnende loten doen de volgende weektrekking nog een keer mee. De eindtrekking vindt plaats op 9 september 2017, tijdens de openbare feestelijke viering bij 'De Meijer', door de burgemeester van Berkelland.

Alle verkochte loten doen dan weer mee. Bewaar dus uw loten!

Loten zijn te koop bij:

TIP/VVV Neede, Oudestraat 52 C

Tabakorie Rona, Oudestraat 6

Streekwinkel , Oudestraat 48 A

De winnende nummers en prijzen staan hier (rechts)boven vermeld.


 

Op 16 augustus 2017 ontvangt elke klant 10% korting. (Uitgezonderd bonnen)

Foto's

Details

Datum
16 augustus 2017