<

1 april – 8 mei: Panelen expositie in centrum Neede

1 april – 8 mei: Panelen expositie in centrum Neede

Er kan geen expositie in de Oale Smederieje gehouden worden. Als alternatief worden 13 panelen in etalages van ondernemers van de Borculoseweg en Oudestraat geplaatst van 1 april t/m 8 mei. Allerhande onderwerpen van de 2e Wereldoorlog komen aan bod zoals de Mobilisatie in 1939, het leven in de oorlogsjaren, operatie Market Garden en natuurlijk de bevrijding. In het centrum worden ook Britse vlaggen opgehangen en andere etalages passend ingericht. We verzoeken de inwoners om deze periode om de Nederlandse, Britse of Canadese vlag uit te steken. Bij het begin en einde van deze periode zullen de vlaggen ook op de wieken van de molen te zien zijn.

Er is bij deze speciale expositie een prijsvraag waarbij enige passende prijzen te winnen zijn. Het routeschema met de vragen en het antwoordformulier voor de prijsvraag zijn gratis af te halen bij Streekwinkel In den Vlearmoes, Oudestraat 45 en bij het VVV-kantoor Oudestraat 52.

Details

Datum
25 maart 2021