<

HAP STAP In Neede

Ontdek Neede met de nieuwe Hap-Stap-route

De vrijwilligers van VVV Neede hebben een gloednieuwe Hap-Stap-route samengesteld. Deze route biedt een unieke mix van cultuur, natuur en culinaire stops, en neemt je mee langs de mooiste plekken in en rond Neede.

Hoogtepunten zijn onder andere de observatietoren op de Needse Berg, waar je een prachtig uitzicht over Neede hebt.

Tijdens de wandeling ontdek je de veelzijdigheid van Neede en zijn omgeving. De route leidt je o.a. langs:

Natuurpark Kronenkamp

Dit voormalige waterzuiveringsgebied is omgetoverd tot een bijzondere plek met een expositieruimte en een vleermuizenverblijf. Op aanvraag kun je hier een rondleiding krijgen en meer leren over de geschiedenis en huidige functie van het park.

De gerestaureerde wijk de Berg: Een historische wijk vol karakter, nu in oude glorie hersteld.

De beelden van Anton ter Braak in de Oudestraat.

De beelden in de Grote Kerk: Unieke beelden die een bezoek aan deze kerk meer dan de moeite waard maken.

De Needse Berg: De route kan worden uitgebreid met een wandeling over deze groene heuvel. Bezoek de observatietoren voor een panoramisch uitzicht over de regio en geniet van de rustige natuur.

Culinaire tussenstops

Naast de culturele en natuurlijke hoogtepunten biedt de Hap-Stap-route ook culinaire verwennerij:

Begin met een kop koffie of thee, en iets lekkers, bij Restaurant De Oudestraat.

Geniet van een heerlijke lunch bij De Olde Mölle.

Sluit de dag af met een verrukkelijk dessert bij Grand Café Time for You.

Je kan al een tweegangenlunch reserveren vanaf  € 17,50 

Een leuke activiteit of cadeau voor Valentijns dag.

De Hap-Stap-route is ideaal voor een ontspannen dagje uit met familie of vrienden. Je kunt de route kopen bij de VVV in Neede. Voor meer informatie en prijzen kun je terecht op de website: www.VVVNeede.nl.

De route is ca. 7 km en uit te breiden  tot 11 km.

Je kunt de route wandelen van woensdag tot zondag.

 

Er is een arrangement mogelijk:

Begin met een kop koffie of thee, en iets lekkers,

bij Restaurant De Oudestraat.                  

​Restaurant de Olde Mölle:     Lunch

2 gangen lunch                    € 17,50
3 gangen lunch                    € 23,50

Grand Café Time for You :    Nagerecht

 

 

Veel wandel plezier.

 

 

 

Foto's

Details

Datum
30 januari 2025